Zapraszamy zainteresowane podmioty do przedstawienia do dnia 30 kwietnia 2021 roku do godz. 16 oferty cenowej na "Zaprojektowanie i uruchomienie strony internetowej dla użytkowników usługi indywidualnego transportu door-to-door” w ramach prowadzonej procedury szacowania wartości zamówienia.

W załączniku znajduje się formularz szacowania w formie pliku Word pn. „Formularz Szacowania” zawierający także określenie przedmiotu zamówienia. Proszę uzupełnić dane Wykonawcy wskazane w przedmiotowym pliku oraz podać wartość oferowanej usługi.

W związku z tym, że w ramach prowadzonej procedury szacowania wartości zamówienia gromadzone będą dane osobowe których administratorem będzie Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibą w Słomnikach,  przesyłam również w treści pliku „Formularz Szacowania” klauzulę informacyjną.

Niniejsze zapytanie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Proszę o przesłanie odpowiedź na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 kwietnia 2021 roku do godz. 16.00, poprzez uzupełnienie i odesłanie otrzymanego formularza szacowania.

 

Jednocześnie informuję, że przedstawiając ofertę wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez administratora danych osobowych wskazanego w przesłanej klauzuli informacyjnej, Pani/Pana dane osobowe w zakresie wynikającym z przesłanego formularza szacowania, tj.: nazwa Wykonawcy ( w tym Imię i Nazwisko) , dane adresowe, e-mail, numer telefonu kontaktowego,  w celu ustalenia szacunkowej wartości zamówienia oraz, że zapoznał/a się Pani/Pan z załączoną klauzulą informacyjną sporządzoną zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informuję również, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta
w dowolnym momencie poprzez przesłanie przez Panią/Pana odpowiedniemu Administratorowi danych osobowych oświadczenia o cofnięciu zgody.

W załączniku formularz oferty.

 

Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych

Załączniki:
Pobierz plik (formularz szacowania wartości zamówienia_strona_WWW.docx)formularz szacowania[formularz do wypełnienia przez oferenta]88 kB