Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słomnikach we współpracy z placówkami oświatowymi zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Słomniki (w każdym wieku) do nadsyłania swoich prac na Konkurs pod tytułem „Rodzina bez przemocy”.

Prace mogą mieć formę rysunku, plakatu, fotografii, opowiadania/pracy literackiej lub krótkiego filmiku (max 10-15minut)Celem Konkursu jest promowanie rodziny bez przemocy, alkoholu i uzależnień, poprzez ukazywanie i utrwalanie szczęśliwych momentów z życia rodziny. Uczestnikami konkursu mogą być mieszkańcy gminy Słomniki zarówno Ci dorośli, jak i młodsi. Prace w każdej z kategorii mogą być wykonane dowolną techniką i przekazane do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słomnikach (ul. Tadeusza Kościuszki 64, pokój nr 27 II piętro) w formie papierowej lub elektronicznej na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nośniku elektronicznym (Płyta CD, pendrive).

Wszystkie informacje dotyczące szczegółowych warunków Konkursu zamieszczone są w Regulaminie konkursu. Konieczne jest także wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego (formularz poniżej do pobrania) i dostarczenie go w formie papierowej wraz z załączoną pracą do siedzimy GOPS w Słomnikach ul.Tadeusza Kościuszki 64, pokój nr 27 II piętro.

Wszystkie osoby, które nie mają ukończonych 18 lat, a chciałby wziąć udział w konkursie, muszą złożyć formularz zgłoszeniowy z podpisem rodzica lub opiekuna ustawowego. Prace można składać od 18 września 2019 r. do 30 października 2019 r. do godziny 14.00 (decyduje data wpływu zgłoszenia do siedziby Organizatora).

Dla zwycięzców i laureatów Konkursu przewidziano nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone na uroczystym spotkaniu podsumowującym Ogólnoświatową Kampanię 19 dni przeciwko krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Wydarzenie będzie miało miejsce na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach w listopadzie (zwycięscy zostaną powiadomieni o dokładnej dacie wydarzenia). Ponadto wszystkie prace znajdą się w galerii umieszczonej na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do zaangażowania się w Konkurs.


Pytania odnośnie konkursu można kierować pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także do Pani Moniki Adamus na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości wpisując: konkurs rodzina bez przemocy).

Załączniki:
Pobierz plik (2019ur_formularz_zgloszeniowy_uczestnik_pelnoletni (1).pdf)Formularz zgłoszeniowy uczestnik pełnoletni[Formularz zgłoszeniowy uczestnik pełnoletni]383 kB
Pobierz plik (2019__formularz_zgloszeniowy_uczestnik_niepelnoletni.pdf)Formularz zgłoszeniowy uczestnik niepełnoletni[Formularz zgłoszeniowy uczestnik niepełnoletni]382 kB
Pobierz plik (plakat_rodzina_bez_przemocy.pdf)Plakat konkursu "Rodzina bez przemocy"[Plakat konkursu "Rodzina bez przemocy"]1365 kB
Pobierz plik (REGULAMIN KONKURSU.pdf)Regulamin Konkursu[Regulamin Konkursu - Rodzina bez przemocy - 2019]644 kB